Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

W ostatnich dniach, na naszej stronie pojawiły się następujące aktualizacje:

Nawiązania do Batmana
Kolejna porcja różnego rodzaju nawiązań do postaci Batmana, w serialach TV, animowanych, filmach i książkach.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Joker: Zabójczy Uśmiech (video)
Rado przedstawia i recenzuje “Joker: Zabójczy Uśmiech”, kolejny album wydawnictwa Egmont pochodzący oryginalnie z linii Black Label od DC Comics.

Batman by Grant Morrison Omnibus Vol. 1 (video)
Rado przedstawia, jak prezentuje się pierwszy tom zbioru opowieści z głównej serii o Batmanie z czasów, gdy zajmował się nią Grant Morrison. W środku znajdziecie m.in. “Batman and Son”, “Black Glove”, czy “Batman R.I.P.”.

Superman/Batman, Tom 5: Wrogowie pośród nas
“Wrogowie pośród nas” są piątym i ostatnim wydanym przez Egmont w naszym kraju tomem serii “Superman/Batman”. Po jego przeczytaniu zaczynam rozumieć skąd decyzja o zawieszeniu publikowania serii (mimo iż oryginał składa się z aż 12 zbiorów). Z jednej strony wszystkie pozytywne jej elementy są na swoim miejscu; z drugiej – to piąty raz to samo!
Kliknij tutaj, aby przeczytać

O czym jest Batman: Sekta? (video)
Rado krótko przedstawia, czego można spodziewać się po komiksie “Batman: The Cult”, który zostanie wydany w styczniu 2021 roku przed wydawnictwo Egmont jako “Batman: Sekta”.

Superman/Batman, Tom 4: Zemsta
Czwarty tom serii “Superman/Batman” pod tytułem “Zemsta” to prawdziwy rollercoaster wrażeń. Tytułowe duo ponownie zostaje wplątane z intrygę, której do końca nie rozumieją.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman: A Visual History (video)
Rado przedstawia i omawia albumową publikację wydawnictwa DK wydaną z okazji 75. urodzin postaci Batmana.

Batman Noir: Black & White
Ze względu na zamysł serii, pozycja ta zainteresuje szczególnie tych czytelników, którzy lubią czarno – białe rysunki i komiksy jako sztukę. Fabularnie historie również trzymają poziom. Częściej spotkamy w nich Mrocznego Rycerza jako detektywa niż brutalnego mściciela.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman: Ostatni rycerz na Ziemi
To interesująca opowieść autorstwa Scotta Snydra, w której Batman musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości i dojść do prawdy, co sprawiło, że jego świat i przyjaciele tak bardzo się zmienili przez ostatnie 20 lat. O ile historii zdecydowanie brakuje ciekawszego śledztwa i suspensu, tak przygląda się jej bardzo dobrze za sprawą klimatycznych prac Grega Capullo, do których autor ten zdążył już polskich czytelników przyzwyczaić.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman Universe (video)
Rado przedstawia i recenzuje twardookładkowe wydanie zbiorcze miniserii “Batman Universe” Briana Michaela Bendisa z ilustracjami Nicka Deringtona.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):