W ostatnich dniach, na naszej stronie pojawiły się następujące aktualizacje:

Nawiązania do Batmana
Kolejna porcja różnego rodzaju nawiązań do postaci Batmana, w serialach TV, animowanych, filmach i książkach.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Joker: Zabójczy Uśmiech (video)
Rado przedstawia i recenzuje “Joker: Zabójczy Uśmiech”, kolejny album wydawnictwa Egmont pochodzący oryginalnie z linii Black Label od DC Comics.

Batman by Grant Morrison Omnibus Vol. 1 (video)
Rado przedstawia, jak prezentuje się pierwszy tom zbioru opowieści z głównej serii o Batmanie z czasów, gdy zajmował się nią Grant Morrison. W środku znajdziecie m.in. “Batman and Son”, “Black Glove”, czy “Batman R.I.P.”.

Superman/Batman, Tom 5: Wrogowie pośród nas
“Wrogowie pośród nas” są piątym i ostatnim wydanym przez Egmont w naszym kraju tomem serii “Superman/Batman”. Po jego przeczytaniu zaczynam rozumieć skąd decyzja o zawieszeniu publikowania serii (mimo iż oryginał składa się z aż 12 zbiorów). Z jednej strony wszystkie pozytywne jej elementy są na swoim miejscu; z drugiej – to piąty raz to samo!
Kliknij tutaj, aby przeczytać

O czym jest Batman: Sekta? (video)
Rado krótko przedstawia, czego można spodziewać się po komiksie “Batman: The Cult”, który zostanie wydany w styczniu 2021 roku przed wydawnictwo Egmont jako “Batman: Sekta”.

Superman/Batman, Tom 4: Zemsta
Czwarty tom serii “Superman/Batman” pod tytułem “Zemsta” to prawdziwy rollercoaster wrażeń. Tytułowe duo ponownie zostaje wplątane z intrygę, której do końca nie rozumieją.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman: A Visual History (video)
Rado przedstawia i omawia albumową publikację wydawnictwa DK wydaną z okazji 75. urodzin postaci Batmana.

Batman Noir: Black & White
Ze względu na zamysł serii, pozycja ta zainteresuje szczególnie tych czytelników, którzy lubią czarno – białe rysunki i komiksy jako sztukę. Fabularnie historie również trzymają poziom. Częściej spotkamy w nich Mrocznego Rycerza jako detektywa niż brutalnego mściciela.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman: Ostatni rycerz na Ziemi
To interesująca opowieść autorstwa Scotta Snydra, w której Batman musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości i dojść do prawdy, co sprawiło, że jego świat i przyjaciele tak bardzo się zmienili przez ostatnie 20 lat. O ile historii zdecydowanie brakuje ciekawszego śledztwa i suspensu, tak przygląda się jej bardzo dobrze za sprawą klimatycznych prac Grega Capullo, do których autor ten zdążył już polskich czytelników przyzwyczaić.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman Universe (video)
Rado przedstawia i recenzuje twardookładkowe wydanie zbiorcze miniserii “Batman Universe” Briana Michaela Bendisa z ilustracjami Nicka Deringtona.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
6
godzin
0
3
minut
0
0
sekund
2
4
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
271853830 269829623 batwoman-pam-isley-renee-montoya batwoman-bridget-regan-poison-ivy-full batwoman-bridget-regan-pam-isley bw_3x08_09