Dzięki informacjom Illuminerdi poznaliśmy nowe szczegóły na temat postaci, które mają pojawić się w filmie “Batgirl”, który wyreżyserują Adil El Arbi i Bilall Fallah na podstawie scenariusza Christiny Hodson. Produkcja ma zadebiutować na platformie HBO Max.

W roli tytułowej twórcy chcą obsadzić aktorkę 20-paroletnią. Do roli komisarza Jima Gordona poszukiwany jest aktor po 50-tce. Ma to być ważna postać drugoplanowa. Natomiast do roli złoczyńcy poszukiwany jest aktor 50-60 letni, który miałby się wcielić w niezadowolonego byłego strażaka.

Opis castingu złoczyńcy sugeruje, że głównym przeciwnikiem może być Firefly, z którym m.in. Batgirl mierzyła się na początku swojej kariery w miniserii “Batgirl: Year One”.

Produkcja filmu ma rozpocząć się w listopadzie.

Źródło: Illuminerdi

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Firefly? Brzmi nieźle, w filmach go jeszcze nie było. Aktorka grająca Barbarę powinna być jak najmłodsza, 21-25 lat. Liczę, że niedługo wycieknie jakaś short lista castingowa.

Firefly był w grach Arkham i wypadł dobrze a patrząc na jakość filmów to może i dobrze że w filmach go nie było zwłaszcza po profanacji Black Mask, Zsasza, Cassandry 🙂
Może najpierw prawdziwego scenarzystę 🙂

Widzę, że pijesz do rewelacyjnego Harley Quinn i Ptaki Nocy… Hehe, Black Maska był tam zajebisty, szkoda że skończył jak skończył, Zsasz też był fajny. Cassandry prawie nie znam tak w sumie.

Podobno w The Batman ma być Firefly

Mr. ??, dzięki! Jesteś najlepszy. Nic nie czytam o The Batman bo chce go obejrzeć tak jak BB. Obejrzałem go widząc tylko jeden plakat na mieście i miałem najwięcej przyjemności z jego oglądania ze wszystkich Batfilmów. No, ale cóż w dobie internetu ciężko użyć spoiler alert

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
3
1
sekund
0
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):