Pingwin z własnym serialem na HBO Max

|

autor:

|

kategorie: ,

Według doniesień Deadline, HBO Max ma w planach kolejny serial będący spin-offem filmu „The Batman”. Nowa produkcja za którą odpowiadać mają jako producenci wykonawczy Dylan Clark i Matt Reeves ma koncentrować się na postaci Pingwina.

Projekt jest we wczesnej fazie, ale opisywany jest jako coś w stylu „Człowieka z blizną”, czyli dojściu Pingwina do władzy w światku przestępczym Gotham City.

Scenarzystką serialu ma być Lauren LeFranc („Impulse”).

Nie wiadomo czy w roli Pingwina miałby ponownie wcieli się Colin Farrell ale podobno złożono mu taką propozycję, ale nie zawarto jeszcze żadnej umowy.

Źródła: Deadline, Variety



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Mr. ??
4 lat temu

Wolał bym film zwłaszcza że Joker już dostał film
Jokerów w multiuniwersum DC jest sporo nawet kobieca wersja Neo Joker 🙂
Poza Oswaldem był Ignatius, Abner z Damned,
Mogli by rozbudować uniwersum The Batman innymi postaciami Bullock, Montoya, Allen, Pat Trayce, Constantin, Vic Sage, Adrian Chase, Donald Firchild i inni
Niż marnować czas na DCEU spin off The SS który okazał się porażką

dni
1
3
1
godzin
1
8
minut
5
8
sekund
1
1
dni
4
7
4
godzin
1
8
minut
5
8
sekund
1
1

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 72 lat(a) temu urodził się Marcin Troński, aktor użyczający głosu Bruce’owi Wayne’owi w serialu animowanym Batman Beyond w polskiej wersji językowej
  • 37 lat(a) temu w Batman #436 zadebiutowała postać Tima Drake’a