Najważniejszym wydarzeniem DC FanDome 2021 była niewątpliwe premiera głównego zwiastuna “The Batman”, to nie wszystko co ujawniono.

  • Zadebiutowały pierwsze zapowiedzi takich produkcji skierowanych do najmłodszych widzów jak “DC League of Super-Pets” – pełny zwiastun ma zadebiutować w listopadzie, czy “Batwheels”.
  • Nie zabrakło też dyskusji o nowym serialu animowanym z Batmanem, “Batman: Caped Crusader”. Produkcja koncentrować się będzie tylko na tytułowym bohaterze, nie będzie Justice League, czy innych superbohaterów. Bruce Timm liczy, że nowe wersje Jokera, Pingwina czy Catwoman staną się tak kultowe jak te z “Batman: TAS”. Animacje zadebiutuje na HBO Max i w Cartoon Network w 2023 roku.

  • Ogłoszono powstanie kolejnych sezonów serialu “Titans”, “Pennywortha” i Doom Patrol”. Produkcja z młodym Alfredem kontynuowana będzie na HBO Max. Akcja nowych odcinków rozgrywać się będzie 5 lat po zakończeniu 2 sezonu.
  • Potwierdzono, że filmowa Batgirl będzie miała rude włosy i zaprezentowano pierwszy concept art.
  • Ogłoszono powstanie animowanego filmu CGI “Battle of the Super Sons”. Będzie crossover dwóch popularnych seriali, w postaci filmu “Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse“. Zadebiutuje też krótkometrażówka z Constantineem (Matt Ryan).
  • Nie zabrakło materiałów video promujących takie produkcje jak “Black Adam”, “Shazam! Fury of the Gods”, “Aquaman and the Lost Kingdom” i “Peacemaker”.
  • Powstanie gra mobilna “DC Heroes and Villains”, w której bohaterowie i złoczyńcy będą musieli współpracować by powstrzymać Trigona.

W odróżnieniu od wcześniejszy wersji, gdzie Ace, pies Batmana był owczarkiem niemieckim, w tej wersji będzie to pitbull, któremu głosu użyczy Kevin Hart.

Jak się okazuje przygody superzwierzaków nie ograniczą się do filmu. Powstanie także gra komputerowa “League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace”, która wiosną przyszłego roku zadebiutuje w wersjach na PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Concept art stroju filmowego Blue Beetle’a:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
już za:
dni
8
8
godzin
0
8
minut
3
2
sekund
3
6
Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
264433525 262513846 ffzrvqsxiagz4d_ bw_3x07_09 bw_3x07_08 bw_3x07_07