Zgodnie z zapowiedzią podczas DC FanDome udostępniono nowy zwiastun “The Batman”, a także video zza kulis.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział Matt Reeves, Robert Pattinson i Zoë Kravitz dowiedzieliśmy się m.in., że na castingu Pattinson przymierzał kostium Batmana noszony przez Vala Kilmera.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Świetny trailer! Czekam bardzo

Jak na razie to co można powiedzieć to, świetne zdjęcia, scenografia i klimat. Fabuła na tą chwilę, who knows?
I wydaje mi się, że koleś do którego przychodzi Bats, ten w więzieniu który go zdenerwował, to chyba nie będzie Riddler bo nie pokazali jego twarzy, chyba celowo. Myślę, że to będzie jakaś niespodzianka, może nawet Joker.

@Ruk To raczej Riddler. Pod koniec sceny widac odbicie twarzy w lustrze przez moment (okulary).

Bardzo dobry klimatyczny w stylu Batmanów Burtona, filmu Joker czy komiksów Batman Damned
Tak powinny wyglądać ekranizacja ekomiksów DC z postaciami typu Question, G. Arrow, Vigilante, Wild Dog, Batwing, Constantine, Zatanna, Rag Man, Grifter, Deathblow, Jonah Hex …
a nie jakieś cukierkowe twory typu Shazam, BoP, The S. Squad … gdzie nawet jak jest R to robione pod dzieci
Coś czuję że będzie nie tylko Riddler może w ukryciu działa Hugo Strange, Prometheus lub Joker ciekawe czy Arthur czy może nowy pasował by mi Norman Rotrig albo John Kelly (Criminal Sanity)

Kozak mega

Wow jak na razie super ! Pattinson Super ! Ten głos Batmana taki tajemniczy mówiący czysto i jakby szeptem. Idealnie pasuje Robert do Batmana. Nie widzisz tak naprawdę Pattinsona, a widzisz Bruca Weyna. Strój jest fajny, zarzucali mu kiedyś, że do kitu, ale świetnie wygladą ! Klimat mroczny, no trochę światła filmu przypominają mi Batmana Begins, mam takie odczucia, ale widać ze wszystko jest w większym mroku zrobione. Wrogowie no ciekawi mnie Pigwin, fajnie scharakteryzowany, no hmm czekamy na PREMIERE ! Ale powiem Pattinson Bomba !!!! Zaskoczył mnie pozytywnie !

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
7
godzin
0
4
minut
3
8
sekund
0
2

Kalendarium
Galeria
38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293