Na stronach serwisu CBR można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na lipiec 2022 roku.

BATMAN #125

Scenariusz CHIP ZDARSKY
Rysunki i okładka JORGE JIMENEZ
Backup Rysunki BELÉN ORTEGA
Variant cover s JIM LEE, SCOTT WILLIAMS, GABRIELE DELL’OTTO, INHYUK LEE, and FRANCESCO MATTINA
Acetate variant cover SIMONE DI MEO A
1:25 wraparound variant cover JORGE JIMENEZ
1:50 variant cover JOCK
1:125 variant cover ALEX GARNER
1:250 variant cover CHIP ZDARSKY
1:500 variant cover JIM LEE and SCOTT WILLIAMS
$5.99 US | 48 pages | Variant $6.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 lipca
Scenarzysta Chip Zdarsky i legendarny rysownik Jorge Jimenez rozpoczynają nową erę Batmana!
Bruce Wayne znajduje się w punkcie zwrotnym, nawiedzany przez marzenia o mrocznej przyszłości, podczas gdy miliarderzy z Gotham City są makabrycznie mordowani. Wraz z odkryciem zaangażowania arcywroga i rozgrywającej się tragedii, koszmary Mrocznego Rycerza dopiero się zaczynają.
Początek “Failsafe”.
A w dodatkowej historii, w Gotham panuje chaos, gdy świat podziemny walczy o jeden ze swoich klejnotów koronnych… a Selina Kyle zostaje uwięziona w samym środku. Czy uda jej się powstrzymać rozlew krwi, a może nawet zarobić na tym trochę pieniędzy?


DETECTIVE COMICS #1062

Scenariusz RAM V
Rysunki RAFAEL ALBUQUERQUE
Okładka EVAN CAGLE
Backup Scenariusz SIMON SPURRIER
Backup Rysunki DANI
Variant cover s LEE BERMEJO and
J.H. WILLIAMS III
1:25 variant cover INHYUK LEE
1:50 foil variant cover J.H. WILLIAMS III
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 26 lipca
Gotham Nocturne cz. 1 z 4: “Overture.” Nadchodzi nowa era dla detektywa nocy, ponieważ przedstawiamy wielokrotnie nagradzanego scenarzystę serii Ram V (Catwoman, The Many Deaths of Laila Starr), i niezwykłego artystę Rafaela Albuquerque (American Vampire, Superman/Batman)! Razem zamienią Gotham w tragiczną, ale piękną gotycką operę, na której nasze oczy i uszy będą mogły się ucztować.
Coś jest strasznie nie tak z Batmanem. Bez względu na testy, które Bruce przeprowadza, ani liczby, które liczy, największy detektyw na świecie nie może ustalić źródła tego pełzającego strachu – jego własnych wewnętrznych demonów i nadciągającej śmiertelności. Tymczasem prawdziwe demony skradają się przez cienie Gotham City, odpowiadając na wezwanie dziwnej melodii, która nawiedza Gotham. Kurtyna podnosi się i gdy niesamowita melodia płynie do… kto jest człowiekiem, kto jest demonem, komu to powiedzieć? Gdy Batman bada piosenki i demony Gotham, jest zmuszony stawić czoła najstarszemu pytaniu… czy przez cały czas był w nim demon… a jeśli tak, to czego chce?… i dlaczego jeszcze nie przejął kontroli ?


FLASHPOINT BEYOND #3

Scenariusz GEOFF JOHNS, JEREMY ADAMS, and TIM SHERIDAN
Rysunki XERMÁNICO
Okładka MITCH GERADS
Variant cover XERMÁNICO
1:25 variant cover DAVID MARQUEZ
1:50 variant cover IVAN REIS
$3.99 US | 32 pages | 3 of 6 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 lipca
Wydarzenie DC 2022 roku trwa dalej! Śledztwo Thomasa Wayne’a w sprawie Clockwork Killer idzie na marne, gdy zostaje skonfrontowany ze śmiertelnym obcym najeźdźcą, którego świat zna jako… Project: Superman? Ale co się stało z Kryptończykami i Kryptonem w świecie Flashpoint? Czy Thomas Wayne zrobi to, co musi, aby powstrzymać Supermana – czy też się zmienił? A czym są te dziwne trzęsienia ziemi, które teraz wybuchają w rzeczywistości?


YOUNG JUSTICE: TARGETS #1

Scenariusz GREG WEISMAN
Rysunki i okładka CHRISTOPHER JONES
Variant cover MEGHAN HETRICK
1:25 variant cover TRAVIS MERCER
$3.99 US | 32 pages | 1 of 6 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 26 lipca
Królowa Perdita została porwana! Tajemniczy opancerzeni napastnicy porwali członkini vlatavańskiej rodziny królewskiej spod ochrony Bowhunter, pozostawiając Green Arrowa i Black Canary zatrutych i zapadających w śpiączkę! Teraz na całym świecie i wśród superdrużynach rozbrzmiewa wezwanie, by połączyć siły i uratować Perditę!
Współtwórca Young Justice, Greg Weisman i Christopher Jones, przedstawiają pełną akcji kontynuację Young Justice: Phantoms, która wstrząśnie zespołem do szpiku kości!
Ponadto każdy numer zawiera dodatkową historię opisującą wcześniej niewidziane przygody z poprzednich sezonów Young Justice!


BATMAN: WHITE KNIGHT PRESENTS: RED HOOD #1

Scenariusz SEAN MURPHY and CLAY McCORMACK
Rysunki SIMONE DI MEO
Okładka SEAN MURPHY
Variant cover OLIVIER COIPEL
1:25 variant cover SIMONE DI MEO
1:50 variant cover OLIVIER COIPEL
$4.99 US | 32 pages | 1 of 2 | (All cover s card stock)
W sprzedaży od 26 lipca

Świat Batman: White Knight wciąż się rozwija w tej ekscytującej nowej miniseri! Gdy sytuacja w Neo-Gotham nabiera tempa, Jason Todd powraca do swojej przeszłości po Robinie, aby znaleźć jedynego sojusznika, który, jak wierzy, pomoże mu odwrócić losy bitwy z Derekiem Powersem.

„Bruce Wayne to Batman”. Cztery słowa, które uratowały życie Jasona i na zawsze zniszczyły jego przyszłość. Wygnany przez swojego mentora i zniszczony przez Jokera, dawny Robin musi stać się kimś innym, silniejszym, nieugiętą siłą na rzecz sprawiedliwości w mieście… Red Hoodem! Nie mając nikogo, przed kim mógłby odpowiedzieć, kroczy po niebezpiecznej linii między bohaterem a złoczyńcą. Dzieje się tak, dopóki nie poznaje Gan, miejscowej dziewczyny z East Backport, która potrzebuje jego pomocy, by ocalić swoją dzielnicę przed superprzestępcą terroryzującym jej mieszkańców. I jest gotowa walczyć u jego boku, bez względu na wszystko!


BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #5

Scenariusz MARK WAID
Rysunki i okładka DAN MORA
Variant cover FRANCESCO MATTINA
1:25 variant cover PETE WOODS
1:50 variant cover ALEXANDER LOZANO
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 19 lipca
Pierwsza historia Wordl’s Finest zakończona szokującą zapowiedzią nadchodzących wydarzeń DCU!
Złowrogie machinacje diabła Nezha nękają Człowieka ze Stali i Mrocznego Rycerza od czasu jego pierwszego przerażającego debiutu w Detective Comics #1050… ale jakie tajemnice skrywa ten złoczyńca dla przyszłości DCU? W tym kulminacyjnym ostatnim rozdziale pierwszej serii World’s Finest znajdziesz mnóstwo wskazówek dotyczących kolejnej dużej serii DCU!


BATGIRLS #8

Scenariusz BECKY CLOONAN and MICHAEL W. CONRAD
Rysunki i okładka ROBBI RODRIGUEZ
Okładka JORGE CORONA
Variant cover AUDREY MOK
1:25 variant cover RIAN GONZALES
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 12 lipca
Batgirls włamują się do Iceberg Lounge aby uratować Seer, który jest zakładnikiem Saints! Nightwing i Oracle przebierają się i działają pod przykrywką, aby pomóc Batgirls, a jednocześnie sprawiają, że misja zamienia się randkę! Ale dlaczego mieliby pomagać Seer, tej samej osobie, która włamuje się do ich sieci i ją nęka? Przeczytaj, aby się dowiedzieć!


BATMAN BEYOND: NEO-YEAR #4

Scenariusz COLLIN KELLY and JACKSON LANZING
Rysunki i okładka MAX DUNBAR
Variant cover CHRISTIAN WARD
$3.99 US | 32 pages | 4 of 6 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 lipca
Sword of Gotham atakuje! Neo-gotham dało Terry’emu McGinnisowi szansę na odejście — ostrzeżono go, że Batman nie może mieszkać w tym nowym mieście. Terry odmówił i teraz będzie musiał ponieść konsekwencje: walkę o życie z niepowstrzymanym żołnierzem Neo-Gotham, Sword of Gotham. Dzisiejszego wieczoru upada Batman Beyond.


BATMAN: FORTRESS #3

Scenariusz GARY WHITTA
Rysunki i okładka DARICK ROBERTSON
Variant cover MICO SUAYAN
$3.99 US | 32 pages | 3 of 8 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 26 lipca
Czas ucieka po katastrofalnym pierwszym spotkaniu z najeźdźcą. Batman jest zmuszony zmienić taktykę i połączyć siły z ostatnią osobą na Ziemi, jakiej mógł się spodziewać. Tajemnica wokół nieobecnego Człowieka ze Stali pogłębia się, gdy motywy obcych stają się coraz bardziej jasne… Czy mogą istnieć tajemnice związane z jego zniknięciem w Fortecy Samotności?


BATMAN: KILLING TIME #5

Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka DAVID MARQUEZ
Variant cover KAEL NGU
1:25 variant cover BEN OLIVER
$4.99 US | 40 pages | 5 of 6 | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 lipca
Skok stulecia posunął się tak daleko, że nieuchronna jest totalna i bardzo krwawa wojna gangów, z Batmanem, Riddlerem i Catwoman w ogniu krzyżowym. Czym jest tajemniczy przedmiot, dla którego tak wielu jest gotowych zamordować tak wielu, i jak łączy się on z Brucem Waynem? Gdy docieramy do punktu kulminacyjnego tej ekscytującej serii, zegar wybija swoją śmiertelną godzinę — nadszedł czas zabijania!


BATMAN: THE KNIGHT #7

Scenariusz CHIP ZDARSKY
Rysunki i okładka CARMINE DI GIANDOMENICO
Variant cover RICCARDO FEDERICI
$4.99 US | 40 pages | 7 of 10 | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 19 lipca
Magia wisi w powietrzu, gdy Bruce Wayne jedzie do Nowego Jorku, aby uczyć się pod okiem legendarnego Johna Zatary i jego córki Zatanny. Ale w Wielkim Jabłku kryje się ciemna magia i droga Bruce’a do zostania Batmanem musi ją przekroczyć. Czy człowiek, który ćwiczy swoje ciało i umysł w walce z przestępczością, będzie gotowy na duchowe zagrożenie?


BATMAN: URBAN LEGENDS #17

Scenariusz RYAN CADY, JOEY ESPOSITO,
ALEX PAKNADEL, and DAN WATTERS
Rysunki GLEB MELNIKOV, SERG ACUÑA, AMANCAY NAHUELPAN, and RILEY ROSSMO
Okładka JIM CHEUNG and JAY DAVID RAMOS
Variant cover s GLEB MELNIKOV,
SEBASTIAN FIUMARA, and GARY FRANK
$7.99 US | 64 pages | Prestige
W sprzedaży od 12 lipca
Hitowy numer! Batman łączy siły z Flashem, Aquamanem i Czarnym Adamem w trzech spektakularnych historiach w tym specjalnym wydaniu Batman: Urban Legends, świętującym monumentalny rok Mrocznego Rycerza na srebrnym ekranie! Zawiera również dodatkową historię skupioną na nietoperzowych złoczyńcach. Autorstwa czterech zespołów kreatywnych. Idealny zarówno dla starych fanów, jak i nowych czytelników!


CATWOMAN #45

Scenariusz TINI HOWARD
Rysunki NICO LEON
Okładka JEFF DÉKAL
Variant cover JENNY FRISON
1:25 variant cover SOZOMAIKA
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 19 lipca
oman Sionis został rzucony na kolana, ale już dość. Wakacje Catwoman dobiegły końca i czas wrócić do pracy. Ale Selina nigdy nie była jedynym obrońcą Gotham i będzie musiała zmagać się z Bat-rodziną o dobrych intencjach… Co to za stare powiedzenie? Wróg mojego wroga… powinien się wycofać i pozwolić mi sobie z tym poradzić!


DC VS. VAMPIRES #7

Scenariusz MATTHEW ROSENBERG and JAMES TYNION IV
Rysunki OTTO SCHMIDT
Okładka GUILLEM MARCH
Variant cover FRANCESCO MATTINA
1:25 variant cover LEIRIX
$3.99 US | 32 pages | 7 of 12 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 lipca
Rozpoczyna się koszmarna druga historia! Ziemia jest teraz okryta ciemnością, gdy zwycięskie imperium wampirów przejęło pełną kontrolę. Nadal można znaleźć grupy ludzkości, które walczą o życie, ale nadzieja blednie z każdym mroczniejszym dniem. Przywódcy ostatniego ocalałego ruchu oporu — Green Arrowa, Batgirl i Supergirl — opracowują desperacki plan, by uratować świat… albo zginąć próbując!


FUTURE STATE: GOTHAM #15

Scenariusz DENNIS CULVER
Rysunki GEOFFO
Okładka SIMONE DI MEO
Variant cover MIKE BOWDEN
3.99 US | 32 pages | Black and White | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 12 lipca
„Batmen at War” część trzecia! W Gotham City pojawił się nowy Batman i nazywa się… Dick Grayson? Jedynym problemem jest to, że Jace Fox i Bruce Wayne nadal twierdzą, że to ich imię i żaden z nich nie chce się poddać! Teraz trwa wojna totalna, w której środku znaleźli się Jason Todd i Hunter Panic. Plus: Damian Wayne powrócił i to zła wiadomość dla wszystkich!


HARLEY QUINN #17

Scenariusz STEPHANIE PHILLIPS
Rysunki i okładka RILEY ROSSMO
Variant cover DERRICK CHEW
1:25 variant cover LEIRIX
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 26 lipca


I AM BATMAN #11

Scenariusz JOHN RIDLEY
Rysunki i okładka CHRISTIAN DUCE
Variant cover SALVADOR LAROCCA
1:25 variant cover RAFAEL ALBUQUERQUE
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 12 lipca


NIGHTWING #94

Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki i okładka BRUNO REDONDO
Variant cover JAMAL CAMPBELL
1:25 variant cover DAVID TALASKI
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 19 lipca
W mieście jest nowy komisarz i to nikt inny jak Maggie Sawyer! Ale jeden uczciwy komisarz nie sprawi, że wszyscy źli policjanci z Blüdhaven zmienią się, a teraz Blockbuster jest zmuszony bardziej polegać na siostrze Nightwinga, burmistrz Zucco, by nadzorować nielegalne interesy starego komisarza… Następnie atak na Haven ujawnia kilka szokujących prawd dla Nightwinga i Oracle.


POISON IVY #2

Scenariusz G. WILLOW WILSON
Rysunki MARCIO TAKARA
Okładka JESSICA FONG
Variant cover s JENNY FRISON and CLAIRE ROE
1:25 variant cover ÁLVARO MARTÍNEZ BUENO
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 lipca
Zniszczenie ludzkości wymaga dużo pracy, a dziewczyna musi jeść! W swojej podróży ku zagładzie ludzkości Ivy zatrzymuje się w przydrożnej restauracji, gdzie spotyka głodnego poetę, który zmusza ją do kwestionowania jej motywów — przynajmniej do czasu, gdy pojawią się gliny. Ivy opuściła Gotham, ale wydaje się, że nie może uciec przed prawem!


ROBIN #16

Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki i okładka ROGER CRUZ and NORM RAPMUND
Variant cover SIMONE DI MEO
1:25 ROBIN ’66 variant cover DAN SCHOENING
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 26 lipca
Śledztwo Robina w sprawie Lazarus Island zostaje zawieszone, gdy Lord Death Man atakuje. Damian i Hawke zostają wezwani do Tokio przez Flatline, aby pomóc jej poradzić sobie ze swoim szalonym mentorem. Co oznacza… wyprawę braci zabójców!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
8
minut
3
5
sekund
1
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):