Jak się okazuje nim do kin wejdzie “The Flash”, w którym to filmie Ben Affleck ma się pożegnać z rolą Batmana, aktora zobaczymy w “Aquaman and the Lost Kingdom”. Fakt ten ujawnił Jason Mamoa w poście na instagramie ze wspólnym zdjęciem i video z Benem w charakteryzacji Bruce’a Wayne’a.

Pierwotnie “Aquaman and the Lost Kingdom” miał wejść na ekrany kin po premierze “The Flash”, a w epizodzie miał pojawić się Michael Keaton jako Batman. Najwyraźniej ze względu na zmiany dat premier zdecydowano się na dokrętki zaangażować Bena Afflecka, tak by nie było potrzeby wyjaśniania obecności innego aktora w roli Batmana.

Premiera “Aquaman and the Lost Kingdom” zaplanowana jest na 17 marca 2023 roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

BvS, ZSJL miało wady ale i tak lepsze niż BoP i to co nastąpiło po nich czyli Flash, Batgirl i próby zastąpienia Batmana, Batgirl, Supermana Supergirl 🙂
coś jak z T: Woke Fate z Johnem Connorem

O, widzę że masz wehikuł czasu i już wiesz jak dobrymi filmami okażą się The Flash i Batgirl. Może podzielisz się z nami wrażeniami, czym konkretnie przegrywają z BvS i ZSJL?

Mr. ?? i Juby jak zawsze w formie. Jeden tworzy swoje teorie, a drugi zachowuje sie jak naczelnego wojownika Batcave przystało.

za
dni
1
3
7
godzin
0
2
minut
1
0
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):