Dziś na ekrany kin w Polsce weszła najnowsza animowana produkcja z bohaterami DC, “DC Liga Super-Pets”, w której to nie superbohaterowie są na pierwszym planie ale ich zwierzaki, bo każdy superbohater ma swojego pupila…albo pupil swojego superbohatera.

Film będzie dostępny z polskim dubbingiem w wersjach 2D, 4DX 2D.

W filmie DC Liga Super-Pets superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

Jared Stern, doświadczony scenarzysta i konsultant przy filmach z serii LEGO®, debiutuje w roli reżysera pełnometrażowej animacji. Jej scenariusz napisał on sam z Johnem Whittingtonem, z którym niejednokrotnie współpracował. Przy pisaniu scenariusza posłużyli się postaciami ze świata DC, w tym postacią Supermana, stworzoną przez Jerry’ego Siegela i Joe Shustera. Producentami filmu są Patricia Hicks, Dwayne Johnson, Dany Garcia, Hiram Garcia i Jared Stern. Producentami wykonawczymi są John Requa, Glenn Ficarra, Nicholas Stoller, Allison Abbate, Chris Leahy, Sharon Taylor i Courtenay Valenti. W ekipie Sterna znaleźli się scenografka Kim Taylor (LEGO® Ninjago: Film) oraz montażyści David Egan (Wieczór gier, W krzywym zwierciadle: Wakacje) i Jhoanne Reyes (Młodzi Tytani: Akcja!, Liga młodych). Muzykę skomponował Steve Jablonsky (filmy z serii Transformers).

Warner Bros. Pictures przedstawia produkcję Seven Bucks pod tytułem DC Liga Super-Pets. Film będzie rozpowszechniany w kinach całego świata przez Warner Bros. Pictures począwszy od 18 maja 2022 roku, a w Ameryce Północnej od 20 maja 2022 roku.

W polskiej wersji językowej udział wzięli:

Arkadiusz Jakubik – Krypto
Robert Więckiewicz – As
Lidia Sadowa – Lulu
Anna Smołowik – PB
Grzegorz Kwiecień – Superman
Katarzyna Skolimowska – Merton
Waldemar Barwiński – Chip
Michał Sitarski – Lex Luthor
Julia Łukowiak – Lois Lane
Krzysztof Banaszyk – Batman / Bruce Wayne
Mateusz Narloch – Keith
Maciej Więckowski – Mark
Olga Bołądź – Wonder Woman
Jan Aleksandrowicz-Krasko – Aquaman
Michał Konarski – Kund-El
Matylda Łonicka – Karma
Michał Klawiter – Flash
Anna Szymańczyk – Green Lantern
Julia Chatys – Mercy Graves
Jacek Król – Cyborg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
0
9
sekund
5
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):