We wtorek 22 listopada w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: THE AUDIO ADVENTURES #3
  Batman musi zapuścić się do kanałów, polując na legendarny miecz króla Scimitara. Ale szybko znajduje zmieniającego się Killer Croca, który nie pozwoli zamaskowanemu krzyżowcowi ukraść jego dziecka! Ale wszystko, co widzi Batman, to… lalka? Tymczasem Robin zostaje porwany podczas śledzenia Stracha na Wróble. Wygląda na to, że obaj bohaterowie potrzebują dobrego lekarza, ale jedyny, którego można znaleźć, jest trochę… dziwny. Wszystko to i więcej w następnej części Twojego ulubionego kompendium audio!
 • BATMAN: FORTRESS #7
  Batman i jego zespół nieprawdopodobnych sojuszników przedarli się przez obronę Fortecy Samotności i odkryli szokującą odpowiedź, która prześladuje Mrocznego Rycerza od samego początku — gdzie jest Superman? Nie będziesz przygotowany na objawienie!
 • BATMAN: GOTHAM KNIGHTS – GILDED CITY #2
  Ponad sto lat w przeszłości Gotham tajemniczy bohater znany jako Uciekinier bada serię zaginięć wymierzonych w klasę robotniczą miasta. Obecnie to Batman kontra Nightwing! Dalsze badania Mrocznego Rycerza nad lotnym wirusem złotej tęczówki prowadzą go do Blüdhaven, a jego były partner nie jest zadowolony, że go widzi.
 • DARK CRISIS: THE DARK ARMY #1
 • DC VS. VAMPIRES #11
  Ostatnie bitwy ludzkości przeciwko Królowi Nightwingowi i jego wampirzym armiom najwyraźniej zawiodły na wszystkich trzech frontach. Kto żyje? Kto umiera? Skoro zgasła wszelka nadzieja, czy ocaleni bohaterowie będą w stanie powstrzymać wymieranie rasy ludzkiej?
 • DC: MECH #5
 • DETECTIVE COMICS #1066
  Gdy demon Azmer przejmuje część Harveya Denta w Dwóch Twarzach, trzeba uratować ich obu, zanim będzie za późno… to znaczy, jeśli Harvey zrezygnuje z tożsamości Batmana, aby im pomóc. Tymczasem młody dziedzic Orgham, Arzen, spotyka Bruce’a Wayne’a po raz pierwszy, a Bruce dostrzega w nim potencjał.
 • PUNCHLINE: THE GOTHAM GAME #2
  STARCIE W ACE CHEMICALS! Koyal Flush Gang Punchline przyciąga uwagę dobrze prosperującej frakcji Yakuzy w Gotham City i Batmana. Wszystko wyjaśnia się w Ace Chemicals. Czy Batmanowi uda się powstrzymać Punchline i jej dwór, czy też fabryka przyniesie mu kolejną druzgocącą porażkę?
 • THE BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES #2
 • TIM DRAKE: ROBIN #3
  Czy ktoś powiedział złota rybka? Po tajemniczym morderstwie w bibliotece, Tim, detektyw Williams i Darcy zostają doprowadzeni do trzech podejrzanych… z wyjątkiem tego, że nie są oni prawdziwi? Tymczasem Tim był tak zajęty tą sprawą, że zapomniał o sprawie chłopaka. Gdzie jest Bernard?
 • THE HUMAN TARGET #9

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
4
6
sekund
1
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):