We wtorek 24 stycznia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN – ONE BAD DAY: CATWOMAN #1
  Selina Kyle, aka Catwoman, jest największą złodziejką, jaką kiedykolwiek widziało Gotham City. Przez lata bez wysiłku kradła niezliczone przedmioty o ogromnej wartości i skutecznie unikała GCPD i Batmana. Ale kiedy Catwoman dowiaduje się, że przedmiot z jej przeszłości jest sprzedawany za znacznie więcej, niż kiedyś był wart, ta zrobi wszystko, co w jej mocy, aby go ukraść. Batman próbuje ją powstrzymać, zanim posunie się za daleko, a tajemnicza postać znana jako Forger zmieni życie Catwoman na zawsze. Gwiazdorski zespół kreatywny G. WILLOW WILSON (Poison Ivy, Ms. Marvel) i JAMIE McKELVIE (The Wicked & The Divine, Young Avengers) łączą siły w tej opowieści!
 • BATMAN: GOTHAM KNIGHTS – GILDED CITY #4
  Wirus złotej tęczówki utrzymuje swój uścisk w Gotham City, a jego maniakalne ofiary spadają teraz do salonu samochodowego z wybuchowymi skutkami dla bat-rodziny. W innym miejscu, w Gotham City z XIX wieku, Runaway znajduje się w chwiejnym sojuszu z Vandalem Savage’em, który ma wskazówki co do pochodzenia i być może antidotum na dziwną chorobę nękającą miasto na przestrzeni wieków.
 • CATWOMAN #51
  KOT W SKRZYNI. Nigdy jej nie zamykaj. Nigdy jej nie przykuwaj. Nigdy nie wiąż i nie przytrzymuj jej. Po wybuchowych wydarzeniach w Alleytown… Kotka chce się wycofać. Ale kiedy Selina Kyle jest zamknięta podczas śledztwa w sprawie morderstwa, na ulicach Gotham wciąż musi być Catwoman która utrzyma rodziny mafii pod pazurkami… dobrze, że Eiko Hasigawa ma w swojej szafie kostium Catwoman, który tylko czekał na ponowne założenie!
 • DETECTIVE COMICS #1068
  Ten specjalny numer Two-Face’a został podzielony pod względem artystycznym na pół przez mistrzów Rafaela Albuquerque i Ivana Reisa, aby przedstawić zmagania, przez które przechodzi Harvey Dent, próbując pozostać przy życiu z pomocą swojej bardziej złej strony… Genialny scenarzysta Ram V nie tylko wymyślił aby każda strona tej histori była mrocznym odbiciem strony, która jest do niej skierowana, ale także samej siebie od przodu do tyłu! To numer, którego nie możesz przegapić!
 • HARLEY QUINN #26
 • JUSTICE SOCIETY OF AMERICA #2
 • PUNCHLINE: THE GOTHAM GAME #4
  BOYS’ CLUB! Krucjata Punchline i Royal Flush Gang w celu przekształcenia światka przestępczego Gotham City trwa z w najlepsze . Ale Punchline skończyła z pomagierami i wynajętymi zabójcami… idzie na sam szczyt, wymuszając spotkanie z Czarną Maską i jego przestępczym ulem. Czy Punchline zostanie wysłuchana, czy wyrwą jej serce?! I jak Bluebird wyzdrowieje po okrutnej porażce, jaką zadała jej Punchline, gdy próbuje pomóc bratu?
 • TIM DRAKE: ROBIN #5
  Tajemniczy nowy wielbiciel/nemezis Tima zbliża się i może to być każdy. Ponieważ wszyscy, którym ufa, są potencjalnie narażeni na skompromitowanie lub na bycie w niebezpieczeństwie, World’s Greatest Robin nie ma nikogo i nie ma dokąd zwrócić się o pomoc… z wyjątkiem siebie. Ale czy Tim Drake może zejść z własnej drogi na wystarczająco długo, by dogonić złoczyńcę, który najwyraźniej wie wszystko o Timie, nawet sposobu, w jaki myśli?
 • EARTH-PRIME

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
4
0
sekund
5
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):