JazzInc Dioramas przygotowało ponownie coś wyjątkowego dla fanów Batmana. Za 1,499.00 dolarów fani będą mogli kupić 1/6 scale 1989 Batmobile Ultimate Signature Limited Edition.

Poznasz go, kiedy go zobaczysz — jeden z najbardziej kultowych pojazdów w całej popkulturze jest teraz wreszcie dostępny po raz pierwszy w dokładnej skali 1:6. Oparty na dokładnych pomiarach pochodzących z archiwalnych schematów Warner Brothers, Batmobil Jazzinc Batman (1989) to bezprecedensowa interpretacja słynnego samochodu pierwotnie zaprojektowanego przez Juliana Caldowa pod kierownictwem Tima Burtona i Antona Fursta. Żadna inna iteracja 1:6 nie może pochwalić się takim samym poziomem dokładności, jak ta tutaj, i tylko z tego powodu jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana Mrocznego Rycerza.

Od dużego wlotu turbiny odrzutowej pomiędzy przednimi zderzakami po wyrzeźbione skrzydła nietoperza z tyłu, każdy szczegół został przeanalizowany i przemyślany, co daje arcydzieło. Batmobil Jazzinc Batman (1989) zawiera również otwierany kokpit z bardzo szczegółowym i podświetlanym wnętrzem, funkcjonalny układ kierowniczy z czterema gumowymi oponami, dwa karabiny maszynowe Browning, dokładnie odwzorowane podwozie, podświetlane reflektory i efekty dźwiękowe inspirowane filmami.

Każda kolekcja ma jedną centralną ekspozycję, która przyciąga uwagę wszystkich, a Batmobil Jazzinc Batman (1989) w skali 1:6 z pewnością jest czymś takim. Co więcej, jest to idealne połączenie kunsztu i dokładności, które w końcu odpowiada naszej wiecznej nostalgii.

Wymiary:

  • Długość 110,63 cm / 43,6 cala
  • Szerokość 39,96 cm / 15,73 cala
  • Wysokość 21,75 cm / 8,56 cala
  • Rozstaw osi 59,69 cm / 22,32 cala

W związku z dużym zainteresowaniem zamówienia w przedsprzedaży będą przyjmowane tylko do końca marca 2023 roku. Dostawa pierwszej partii Batmobilu planowana jest na koniec marca 2024 roku.

Źródło: JazzIncDioramas.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
9
godzin
2
1
minut
4
0
sekund
3
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):