Warner Bros. udostępniło zwiastun filmu animowanego “Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One”.

Liga Sprawiedliwości mierzy się z nowym horrorem: dojrzewaniem! Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cyborg, Green Lantern i Vixen ze zdziwieniem odkrywają, że nie tylko zmaterializowali się w dziwnym świecie zwanym Remnant, ale także zostali przemienieni w nastolatków. Tymczasem bohaterowie Remnant – Ruby, Weiss, Blake i Yang – odkrywają, że ich świat został w tajemniczy sposób zmieniony. Czy połączone siły Ligi Sprawiedliwości i Drużyny RWBY przywrócą Remnant do normalności, zanim wszechpotężny Grimm zniszczy wszystko, co znają?

Wśród materiałów dodatkowych znajdą się:

  • Justice Comes to Remnant – Kiedy Liga Sprawiedliwości znajdzie się na Remnant, będzie musiała poradzić sobie z czymś więcej niż tylko zmianą ich mocy. W tym materiale, twórcy filmu opowiadają o świecie Remnant, walczących o niego Łowcach oraz o tym, jak najpotężniejsi bohaterowie Ziemi są zmuszeni do przystosowania się.
  • You Look … Different – Remnant, świat RWBY, nie przypomina Ziemi. Ludzie są inni. Moce są inni. A Liga Sprawiedliwości? Wyglądają inaczej. W tym materiale twórcy filmu ujawniają historię kryjącą się za nowym wyglądem, który nadali dobrze znanym bohaterom.
  • Z DC Vault – Justice League Unlimited – “Kid Stuff”
  • Z DC Vault – Justice League Action – “Plastic Man Saves the World”

Premiera “Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One” w wersji cyfrowej i na nośnikach fizycznych 25 kwietnia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
3
9
sekund
3
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):