We wtorek 16 stycznia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • CATWOMAN #61
  Selina Kyle wyrusza na swój najbardziej śmiały i śmiertelnie niebezpieczny skok – skacząc głową w dół do serca stopionego reaktora jądrowego, aby ukraść bardzo cenne korium. Ale czy uda jej się uciec, tracąc tylko jedno życie… czy też wszystkie jej dziewięć dodatkowych żyć wkrótce spłonie?
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #23
  Ściany zbliżają się do najlepszego duetu na świecie, gdy Boy Thunder w pełni wpada w niewolę Goga we wszechświecie Kingdom Come! Superman i Batman ścigają się z czasem, aby nie tylko powstrzymać Boy Thundera przed staniem się Magogiem, ale także uratować Multiwersum!
 • JUSTICE LEAGUE VS GODZILLA VS KONG #4
  Straty Ligi Sprawiedliwości rosną, gdy walczą o powstrzymanie tytanów z Legendary’s Monsterverse! Aquaman i Atlantyda stawiają czoła nieziemskiemu lewiatanowi, podczas gdy w cieniu Legion Zagłady i Lex Luthor planują kolejny decydujący ruch, aby wyeliminować Ligę… ale pojawienie się Ligi Cieni może oznaczać zagładę dla świata!
 • NIGHTWING #110
  Nightwing, Batgirl i Tytani robią wszystko, co w ich mocy, aby uratować świat opanowany przez Bestie. Bohaterowie stali się zagrożeniem, a jedno z największych zagrożeń przemierza teraz ulice Bludhaven. Tam, gdzie kiedyś był Robin, teraz jest kot. Czy Jon Kent i Nightwing uratują miasto przed Damianem Wayne’em? Czy też Super Synowie zostaną rozerwani na zawsze?
 • TITANS #7
 • BATMAN (2020) TP VOL 06 ABYSS

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
4
6
sekund
5
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):