„The Batman”: nowe spojrzenie na Catwoman

|

autor:

|

kategorie: , ,

Magazyn Empire udostępnił kolejne zdjęcie z filmu „The Batman”, tym razem przedstawiające Selinę Kyle podczas włamania. Wcielająca się w Catwoman Zöe Kravitz zdradziła natomiast, że w ramach przygotowań do roli oglądała walki kotów i lwów.

„Analizowaliśmy koty i lwy oraz sposób w jaki walczą. Dyskutowaliśmy o tym, co jest naprawdę możliwe, gdy jesteś mojego wzrostu, a Batman jest o wiele silniejszy. Jakie są moje atuty? Szybkość i podstęp. Spróbowaliśmy więc kilka naprawdę interesujących ruchów, które zawierały mieszankę różnego rodzaju sztuk walki i capoeiry oraz rodzaju kociego tańca.”

Aktorka potwierdziła również, że film pokaże początki Catwoman.

„To origin story Seliny. Dopiero zaczyna odkrywać, kim jest, poza tym, że kimś kto próbuje przetrwać. Myślę, że jest dużo przestrzeni dla dalszego rozwoju postaci i obserwacji jak staje się femme fatale.”

Źródło: Empire



dni
1
6
5
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
2
dni
5
0
8
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "DC Absolute Noir" – 20 maja 2026
  • "Władza absolutna, Tom 3: Finałowe starcie" – 20 maja 2026
  • "LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza" – 22 maja 2026
  • "DC All In: Alfa i Omega" – 03 czerwca 2026
  • "Liga Sprawiedliwości Bez granic, Tom 1: Ku infernu" – 03 czerwca 2026

Kalendarium

  • 26 lat(a) temu zmarł Dick Sprang, współtwórca postaci Riddlera

Sonda

Czy kolekcja Kroniki Mrocznego Rycerza powinna otrzymać pełnoprawny start?




Zobacz wyniki