Alternatywna okładka do „Batman #7”

|

autor:

|

kategorie:

Na oficjalnym blogu DC Comics zamieszczono alternatywną okładkę autorstwa Dustina Nguyena do 7. numeru „Batmana”.
Batmanowi udało się przeżyć pierwszy atak Court of Owls (ledwo), ale nawet, gdy odzyskuje siły, Court przygotowuje się do uruchomienia swojego najgroźniejszego ataku. Dodatkowo w numerze ujawniona zostanie tajemnica, która na zawsze zmieni świat Batmana! Nie chcesz przegapić tego numeru, o którym wszyscy będą mówić!

Pod tym adresem można zobaczyć jak przedstawia się Talon z lat 40-tych XIX wieku, który pojawi się w serii „Birds of Prey”.



dni
8
4
4
godzin
0
4
minut
3
2
sekund
5
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Wszechświat" (WKDCBiZ) – 18 czerwca 2025
  • "DCeased. Wojna Nieumarłych Bogów" – 18 czerwca 2025
  • "Joker: Na Swoim" (WKDCBiZ) – 16 lipca 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Godzilla kontra Kong" – 16 lipca 2025
  • "Joker. Operacja specjalna. Tom 3" – 16 lipca 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#1-100)

Zobacz wyniki

Copyright © 2003-2025 BatCave. All Rights Reserved.
Batman and all related characters and elements are the trademarks of © DC Comics and Warner Bros. Entertainment Inc.