Zmarła Arleen Sorkin

|

autor:

|

kategorie: , ,

W wieku 67 lat zmarła aktorka Arleen Sorkin. Przez lata w różnych produkcjach, począwszy od „Batman: Tas”, a następnie m.in. w „The New Batman Adventures”, „Gotham Girls”, „Justice League” oraz „Batman Beyond: Return of the Joker”, użyczała swojego głosu postaci Harley Quinn. Po raz ostatni w roli kultowej bohaterki można było ją usłyszeć w grach „DC Universe Online” i „Batman: Arkham Asylum”.

Sorkin nie tylko była pierwszym głosem Harley, ale także stanowiła inspirację dla tej postaci, którą współtworzył jej przyjaciel ze studiów, Paul Dini.

Źródło: SHH



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Juby
2 lat temu

Bardzo smutna wiadomość 🙁 Oryginalna i do dziś bezkonkurencyjnie najlepsza Harley jaka stąpała po ziemi.67 lat to niedużo, ciekawe jaka była przyczyna zgonu.

dni
1
1
7
godzin
0
1
minut
0
3
sekund
4
8
dni
4
6
0
godzin
0
1
minut
0
3
sekund
4
8

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 38 lat(a) temu ogłoszono, że Michael Keaton i Jack Nicholson zagrają Batmana i Jokera w Batmanie