Forum
Już wkrótce
 • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
 • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
 • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
 • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

W środę, 30 października, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN ANNUAL #4
  W tym nowym dorocznym annualu, dwie wyjątkowe historie autorstwa mistrza BATMANa, Toma Kinga! Po pierwsze, King ponownie łączy siły razem z Lee Weeksem, swoim współpracownikiem z nominowanego do Eisnera BATMAN / ELMER FUDD #1, aby wysłać Caped Crusader w kosmos w poszukiwaniu rzadkiego elementu, którego potrzebuje, aby uratować życie na Ziemi. Ale jaką straszną rękawicę tyranów i potworów będzie musiał przejść, aby osiągnąć swój cel? Potem wraca na Ziemię i brudne ulice Gotham City gdy King i uznany debiutant Jorge Fornés, zleca Dark Knight Detective niebezpieczną sprawę, którą tylko on może rozwiązać.

 • HARLEEN #2
  Pomimo najsilniejszych zastrzeżeń ze strony wszystkich możliwych władz – w tym prokuratora okręgowego Harveya Denta – dr Harleen Quinzel uzyskała dostęp do każdego więźnia w Arkham Asylum, gdzie rozpaczliwie dąży do uzyskania rewolucyjnego i wysoce kontrowersyjnego lekarstwa na szaleństwo Gotham. Ale jej praca z super-przestępcami w mieście szybko mąci wody dobra i zła, a w najgłębszych, najciemniejszych wyściełanych pokojach Arkham nawet słowa szalonego klauna zaczynają mieć sens!
 • JOKER: KILLER SMILE #1
  Wszyscy wiedzą, że Joker nie ma najbardziej obiecującej historii z psychoterapeutami. W rzeczywistości nikt nie był w stanie go zdiagnozować. Ale to nie ma znaczenia dla pewnego siebie, światowej sławy doktora Ben Arnella; on będzie tym, który rozwikła ten niepoznawalny umysł. Nie ma mowy, by Joker mógł przejść przez terapeutyczne ściany, które Ben zbudował wokół siebie. Prawda? Nie ma mowy, żeby Joker wchodził do jego domu w nocy… prawda? Nie ma mowy, żeby Joker stanął nad łóżkiem swojego syna i umieścił tę książkę w jego rękach, tę z …
  Nominowany do Eisnera zespół kreatywny Jeff Lemire i Andrea Sorrentino (GREEN ARROW, Gideon Falls) zjednoczył się w psychologicznej opowieści grozy, w której nic nie jest takie, jak się wydaje, nie można ufać swoim oczom, a pan Smiles czeka za drzwiami piwnicy.
  Czekaj, kto jest panem Smilesem?
 • DCEASED #6
  Ludzkość jest na skraju zagłady, a tylko kilku pozostałych członków Ligi Sprawiedliwości stoi pomiędzy życiem a unicestwieniem. Skoro resztki ludzkości podejmują ostatnią ryzykowną walkę o przetrwanie, czy będzie jeszcze planeta, która będzie można nazwać domem, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione? Wstrząsająca zmysł konkluzja tegorocznego hitu!
 • NIGHTWING ANNUAL #2
 • BATMAN & THE OUTSIDERS ANNUAL #1
 • SUPER SONS: THE FOXGLOVE MISSION

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):