Wraz z artykułem Vanity Fair na temat prac przy “Justice League” opublikowano nowe zdjęcia zza kulis, a także nową fotografię z Jaredem Leto w roli Jokera.

W filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Premiera “Zack Snyder’s Justice League” 18 marca w HBO GO.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

No i wylazł klasyczny LETO, nic tylko nadmuchane ego przeciętnego aktorzyny , który uważa że kazda jego rola jest wybitna. Zapewne tak własnie widzisie ów pan gdy patrzy w lustro co ranek . . . żenada. Powim raz jeszcze, jest mnóstwo świetnych aktroów którzy udźwigneli ta role i zagrali by świetnie. Leto jest przecietnym aktorem , dobrym jedynie w rolach drugoplanowych ( np American Psycho). Niestety jego ego kończcy sie gdzies w stratosferze , dlatego wydaje mus ie że jest nie wiadomo jak wybitny

No tak, bo ta jedna scena, w której się pojawi w JL to nie jest rola drugoplanowa.

już za:
dni
1
6
6
godzin
1
0
minut
2
5
sekund
3
9
Sonda

Jak oceniasz "The Suicide Squad"?

  • Całkiem przyzwoity (55%, Głosów: 37)
  • Kapitalny, najlepszy film z bohaterami DC! (27%, Głosów: 18)
  • Przeciętniak i nic więcej (7%, Głosów: 5)
  • Duże rozczarowanie (7%, Głosów: 5)
  • Gorszy niż poprzedni (3%, Głosów: 2)

Głosujących: 67

Kalendarium
Galeria
titans3x09_06 titans3x09_05 titans3x09_04 titans3x09_03 titans3x09_02 titans3x09_01