| O SERIALU | GALERIA | ODCINKI |


Sezon 1 (2018)

 1. Titans
  Dick Grayson znalazł nowy dom w Detroit, gdzie trafia do niego dziewczyna z poważnymi problemami o imieniu Rachel. Młoda kobieta o imieniu Kori Ander budzi się, nie pamiętając, kim jest.

  W premierze serialu Rachel Roth, nastolatka prześladowana przez mroczne wizje i moce, wpada pod skrzydła detektywa Dicka Graysona. Spotykamy także Kory Anders i Beast Boya Gara Logana.

 2. Hawk and Dove
  Hank Hall znany jako Hawk i Dawn Granger aka Dove są parą mścicieli mających nadzieję na porzucenie fachu superbohaterów po zamknięciu ostatniej operacji. Kiedy Dick pojawia się w ich progu z Rachel, szukając bezpiecznej przystani dla nękanego demonami dziecka, jego ponowne pojawienie się po wielu latach wywołuje konflikt między całą trójką. Wciąż przeżywająca traumę po śmierci matki, Rachel stara się zaufać Dickowi. Ale wszystkie dzielące ich różnice należy odłożyć na bok, gdy niebezpieczna Nuclear Family wysłana przez Organizację zostaje aktywowana wyłącznie w celu schwytania Rachel.
 3. Origins (26 października 2018)
  Po tym jak została uratowana przed Nuclear Family przez Kory, Rachel podróżuje z nią do klasztoru, w którym została wychowana – miejscem, które może dostarczyć odpowiedzi na temat przeszłości Rachel i tożsamości Kory. W międzyczasie Dick udaje się w pogoń za Rachel i Kory, tajemniczą kobietą, która ją uratowała – a podróż budzi wspomnienia z własnego sieroctwa i nieortodoksyjnego wychowania w cieniu Bruce’a Wayne’a. Kiedy Dick wreszcie spotyka się z Rachel i Kory, uświadamia sobie, że Rachel znalazła nowego opiekuna w osobie Kory. Ale klasztor nie jest tylko tym czym się wydaje, a Rachel musi polegać na swoich opiekunach, a także nowym przyjacielu, Garze Loganie, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.
 4. Doom Patrol (2 listopada 2018)
  Świadomi mocy Rachel, Dick i Kory łączą siły, by ją odnaleźć. Po ucieczce z zakonu, który chciał ją uwięzić, Rachel pokłada zaufanie w Garfieldzie, który ujawnia swoją własną moc transformacji. Szukając schronienia, Gar zabiera Rachel do swojej “rodziny” – grupy skłóconych z życiem obiektów eksperymentów medycznych, których poznamy jako Doom Patrol (w tym Cliffa Steele’a aka Robotmana, Larry’ego Trainora aka Negative Mana i Ritę Farr aka Elastiwoman) – w nadziei, że pomoże to dziewczynie. Ale to, co początkowo zapowiada się jako spokojne miejsce dla Rachel, wkrótce kieruje się ku mrokowi, pod wpływem naukowej ciekawości przywódcy Doom Patrol, Dr Nilesa Cauldera, którego eksperyment w mocy Rachel grozi uwolnieniem mroku i ujawnieniem nowego poziomu zła czekającego na ucieczkę.
 5. Together (9 listopada 2018)
  Po uratowaniu Rachel przed dr Nilesem Caulderem, Dick i Kory wyruszają w drogę z Rachel i Garem. Ale kiedy Nuclear Family ponownie ich namierza, cała czwórka decyduje, że koniec z uciekaniem. Po raz pierwszy działają zgodnie. Kiedy mierzą się z Nuclear Family, jesteśmy świadkami narodzin zespołu, który będzie znany jako “Tytani”.
 6. Jason Todd (16 listopada 2018)
  Zanim Dick ponownie spotka się z Tytanami, niechętnie współpracuje z Jasonem Toddem, nowym Robinem, by złapać seryjnego zabójcę, który atakuje artystów z zastępczej, cyrkowej rodziny Dicka, kiedy ten był członkiem Latających Graysonów. Ale spojrzenie Jasona na Bruce’a Wayne’a zmusza Dicka do ponownego zbadania prawdy kryjącej się za ich upadkiem.
 7. Asylum (23 listopada 2018)
  Kiedy Messenger ujawnia, że matka Rachel żyje i jest uwięziona przez Organizację w tajemniczym zakładzie psychiatrycznym, Rachel postanawia ją uratować. Ale kiedy są już środku, Tytani mają do czynienia z swoimi najgłębszymi słabościami i lękami.
 8. Donna Troy (30 listopada 2018)
  Gdy drogi Tytanów rozchodzą się, Dick zwraca się do starej przyjaciółki, dziennikarki śledczej, Donny Troy aka Wonder Girl, aby uzyskać odpowiedzi. Wkrótce uwikłany zostaje w tajne śledztwo w sprawie syndykatu zbrodni, zdaje sobie sprawę, że przeszłe wydarzenia nabrały większego psychologicznego znaczenia, niż wcześniej przypuszczał. W międzyczasie, widząc, że Kory cierpi z powodu niezdolności do odzyskania swojej tożsamości, Rachel próbuje wykorzystać swoje moce, by uzdrowić pamięć Kory … z niezamierzonymi i przerażającymi konsekwencjami.
 9. Hank and Dawn (7 grudnia 2018)
  Historia początku relacji Hanka Halla i Dawn Granger oraz zatracenia się w ich przeszłości, co połączyło ich jako superbohaterów Hawk i Dove.
 10. Koriand’r (14 grudnia 2018)
  Gdy wspomnienia Kory powracają, odkrywa, że jej misją nigdy nie był chronienie Rachel – ale coś o wiele bardziej niebezpiecznego. Próbując zrozumieć, dlaczego, Dick i Donna są zszokowani odkryciem, że Kory jest kosmitką, która ujawnia przerażające pochodzenie Rachel. Ale gdy poznają tożsamość ojca Rachel – i jak niebezpieczny może być – Angela przekonuje Rachel, by wykorzystała swoje zdolności, aby go przywołać.
 11. Dick Grayson (21 grudnia 2018)
  W finale sezonu, moce Trigona wysyłają Dicka w wyśnione życie, które zaczyna się od szczęśliwego domowego życia, ale wkrótce zabiera go w mroczną podróż z powrotem do Gotham.
Premiera filmu "Joker" za
dni
2
5
6
godzin
0
2
minut
0
5
sekund
5
8

Sonda

Który złoczyńca powienien się pojawić w "The Batman" (max można wybrać 3)

Zobacz wyniki

Kalendarium

Galeria

gotham-season-5-ep-05-12 gotham-season-5-ep-05-11 gotham-season-5-ep-05-10 gotham-season-5-ep-05-09 gotham-season-5-ep-05-08 gotham-season-5-ep-05-07